Konstrukcje całoszklane

 W nowoczesnej architekturze króluje przejrzystość. Tylko szkło, jak żaden inny materiał, jest w stanie zaoferować nam niepowtarzalne widoki, ciekawe perspektywy i zupełnie nowy punkt widzenia. Zwłaszcza w dziedzinie architektury wnętrz, wykorzystanie szkła otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości.

Konstrukcje całoszklane to propozycja nowej organizacji przestrzeni oraz odpowiedź na zmieniające się potrzeby i trendy estetyczno-funkcjonalne we współczesnej architekturze. Zastosowanie konstrukcji całoszklanych podnosi atrakcyjność przestrzeni mieszkalnych czy publicznych. Dla przykładu: strefa wejściowa, w której znajdują się szklane drzwi lub szklane ściany, sprawia wrażenie otwartości i działa zapraszająco poprzez możliwość wglądu do wnętrza pomieszczenia.

Systemy konstrukcji całoszklanych są dopasowane w każdym calu i posiadają wiele przydatnych funkcji, które pozwolą na dopasowanie konstrukcji do Państwa potrzeb. Nasze konstrukcje cechuje: prosta i elegancka forma, duża precyzja wykonania oraz wszechstronność.  Marzenie o fascynującej przepełnionej światłem architekturze, wymaga zastosowania eleganckich, designerskich rozwiązań w postaci odpowiednich okuć i szkła. Aby w pełni zaspokoić wymagania klientów, w naszych konstrukcjach stosujemy okucia firmy Dorma oraz szkło firmy Pilkington.

Bogata ilość okuć umożliwia dostosowanie projektu do każdego rozwiązania. Wysoka jakość materiałów oraz solidna konstrukcja jest gwarancją trwałości i niezawodności.